Нерідко на газоні після зимового періоду з’являються оголені ділянки землі. Частіше за все це зв’язано з тим, що дану ділянку було витоптано чи заїзджено. Тому навесні, а весна – це найкращий час року для проведення робіт з відновлення чи реставрації газону, коли трава починає інтенсивно рости необхідно приступати до таких робіт.
Так і працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали роботи з відновлення газонів. На фото – виконання даних робіт на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна. Тож чекаємо на красивий зелений покрив.
#КиєвуЗеленимБути

Читати про природу – це добре, та набагато краще прогулятися парками, скверами та бульварами і прислухатися до неї, вона розкаже вам те, що не написано в книжках.
Гарного дня та яскравих емоцій!

Новий день – це купа роботи, щоб Київ виглядав чисто та комфортно, а зелені насадження мали правильний ріст та розвиток.


Доброго ранку та гарного дня!
Наші парки та сквери зустрічають свої відвідувачів ось такою красою 🌺🌸
А як Вас зустрічає весна?

Особливу увагу приділяємо нововисадженим деревам. Зокрема підживлюємо їх мінеральними добривами, які стимулюють розвиток кореневої системи та слугують як антистрес для зелених насаджень. Ми піклуємось про зелене майбутнє нашого міста.
На фото – пр-т Соборності, Миру та Гагаріна.
#КиєвуЗеленимБути

Продовжуємо встановлювати дерев’яні стовпчики задля перешкоджання заїзду приватного автотранспорту на зелену зону. Сьогодні це бульвар Миколайчука.
Бережіть природу! 🙏


Задля перешкоджання заїзду приватного автотранспорту на зелену зону працівники КП УЗН Дніпровського району встановили дерев’яні стовпчики по проспекту Тичини.
А водіїв автотранспортних засобів просимо не заїжджати та не паркувати свої авто на зелених зонах міста

Доглянуті зелені зони – це наша робота. Так, кожен ранок нашого працівника розпочинається з прибирання територій від випадкового сміття та сміття з урн. Закликаємо всіх киян та гостей міста дотримуватися правил етикета та не кидати сміття повз урн. Так, це наша робота збирати його, але як приємно, коли роботу цінують інші.
“Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!”

Доброго ранку та вдалого понеділка! Хоча на вулиці похмуро та прохолодно, наші парки ввібралися в рясний цвіт сакур. Це не може не зігрівати.
На фото – парк “Перемога” японський місток.

Заради такої краси можна прокинутися раніше чи затриматися по дорозі додому щоб помилуватися цими барвами.
На фото сакури на бульварі Верховної ради.
#КиєвуЗеленимБути
1 2 3 96