Прес-анонс!
У суботу, 25 листопада, о 10:00 відбудеться відкриття скверу на вулиці Будівельників, 37 у Дніпровському районі міста Києва.
Участь у відкритті візьмуть: голова Дніпровської РДА Петро Онофрійчук, директор департаменту благоустрою Андрій Фіщук, начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний, депутат Київради Олексій Новіков та керівник КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.
У сквері площею 0,31 га працівники КП УЗН Дніпровського району влаштували ФЕМові доріжки 388 м.кв. та 1750 м.кв. газону, встановили лави і урни, висадили 109 кущів, серед яких спірея японська, жасмин, форзиція, пухироплідник та ялівці в асортименті, а також 26 дерев.
Місце проведення: вулиця Будівельників, 37 у Дніпровському районі м. Києва.

 


Вигрібаємо опале листя у скверах ДВРЗ та по вул. Будівельників, у Гідропарку та по вул. Шумського. Готуємось до зими.
#КиєвуКомфортнимБути

+17 вічнозелених красунь “оселились” у Дніпровському районі.
Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують збільшувати питому вагу вічнозелених насаджень у місті. Так, сьогодні висадили ще 17 ялин у сквері “Мікросад” та парку на Русанівській набережній.
#КиєвуЗеленимБути

Доброго ранку від КП УЗН Дніпровського району! Та продуктивного робочого дня!


Прибираємо опале листя у сквері на Дарницькій площі та по вулиці Райдужній. Готуємось до приходу зими!


Завершуємо посадку живої огорожі по бульвару Праці. Ми піклуємось про “зелений комфорт” міста.
#КиєвуЗеленимБути

11 пишних вічнозелених красунь . Хвойні зелені насадження особливо прикрашають міський ландшафт у зимовий період, та шикарно поєднуються у колористиці з листяними у весняно-осінні періоди. 
Збільшуємо питому вагу вічнозелених в місті!
#КиєвуЗеленимБути


Завдяки оперативному реагуванню патрульної поліції було попереджено крадіжку у побутовому приміщенні працівників дільниці №2 КП УЗН Дніпровського району у парку за кінотеатром “Дніпро”.


Тим часом готуємо балансові території підприємства до початку зими. Так на фото показано вигрібання опалого листя та його вивезення у парку на Дніпровській набережній, Дарницькому бульварі та парку вздовж вул. А.Малишка.
#КиєвуКомфортнимБути

Доброго ранку!
Ранок добрим буває навіть з віником у руках,так як він розпочинається на свіжому повітрі. На фото працівники КП УЗН Дніпровського району прибирають балансові території нашого підприємства від сміття та підмітають доріжки від опалого листя. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб прогулянки та відпочинок був комфортним та приємним.
#КиєвуЧистимБути
1 2 3 21