Продовжуємо проект «Наш парк люблять позитивні люди»😍. Ви лише послухайте які вірші створюються у нашому парку “Перемога” 💞 Заряджені позитивом та романтичністю – це дійсно емоційний сплеск.
А як на Вас впливає природа та літо у наших парках?
Діліться своїми враженнями від прогулянок зеленими зонами Дніпровського району. Що найбільше подобається Вам та як часто Ви відпочиваєте у парках?
https://www.instagram.com/p/BnXt0bhhqon/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=f91fo2hqvzhr

Ранок у Дніпровському районі розпочинається з поливу 💦зелених насаджень 🌳🌲🌱
На фото – вул. Шептицького.
#КиєвуЗеленимБути

Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують поливати зелені насадження. А для кращого збереження вологи саме під цими насадженнями ми поновлюємо лунки.
#КиєвуЗеленимБути

Італійський художник Леонардо да Вінчі називав воду – сік життя. Так як для людей, так і для рослин вода є основою життя. Тому особливої уваги працівники КП УЗН Дніпровського району приділяють поливу зелених насаджень. На фото полив у сквері Шамо, на бул. Бучми, бул. Миколайчука, вул. Туманяна, вул. Ентузіастів, пр-т Соборності, транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, Дарницька площа та Гідропарк.
#КиєвуЗеленимБути

Доброго ранку! Гарного початку нового тижня!
І нехай спека не погіршує настрій.
А ми прибираємо та доглядаємо за зеленими зонами Дніпровського району, щоб Ваші прогулянки були комфортними та приємними.
 


Квітковий бум у Дніпровському районі.
Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують прикрашати квітники у парку Аврора, парку за кінотеатром Дніпро, сквері на Дарницькій площі, сквері на бул. Шамо, транспортній розв’язці біля метро Лівобережна та Дарницькій площі.
Ми знаємо як створюється квітучий настрій у місті.
 


З настанням спекотного періоду працівники КП УЗН Дніпровського району запрошують громадськість долучитись до догляду за зеленими насадженнями!
Всіх небайдужих запрошуємо до поливу зелених насаджень. Від Вас гарний настрій та бажання допомогти, від нас – забезпечення всім необхідним матеріалом для поливу.
У будь-який час, у будь-якому місці з нижче перелічених, Ви зможете прийти та вкласти частинку своєї праці та любові для зеленої оази міста.
Тож запрошуємо за адресами – парк по вул.Шумського, парк «Перемога», парк вздовж вул. А.Малишка, сквер біля МВЦ, сквер по бул. Шамо,6, Гідропарк, бул. Гашека, парк Аврора, сквер Перова-Ватутіна, сквер по вул. Вершигори, 9 та транспортна розв’язка А.Навої.
Долучайтесь! Разом ми забезпечимо полив та ріст зелених насаджень у спекотний період .
Пишіть під постом чи в особисті повідомлення і ми Вас зв’яжемо з начальниками дільниць тієї території яку оберете для поливу Ви!
Станьте хоч на хвилинку #КомандоюЗеленогоКиєва

У таку спеку особливу увагу приділяємо поливу дерев, кущів та квітів. У вечірній час також поливаємо зелені насадження.На фото полив у парку вздовж вул. А.Малишка.


Постійний догляд – запорука красивого барвистого міста.
працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно доглядають за квітучими ріками нашого району. Так і сьогодні прополюємо та висаджуємо квіти на Дарницькій площі, сквері по бул. Шамо,6 та на бульварі Бучми.
#КиєвуКвітучимБути

Квітуча та яскрава транспортна розв’язка біля метро Лівобережна зустрічає киян та гостей міста! 🌼🌸
Для того, щоб балансові території виглядали красиво працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно докладають максимум зусиль. Так і сьогодні, ми збираємо насіння квітів барбатуса та готуємо квітники для створення нових мальовничих візерунків.
#КиєвуКвітучимБути

1 2 3 104