Завжди є за що полюбити цей ранок, цей день…
А ми тим часом готуємо квітники до посадки багаторічних квітів на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, висаджуємо тюльпани у сквері по пр-ту Гагаріна, 15, іриси у Гідропарку та викошуємо газони на Броварському проспекті та Гідропарку.

Тривають роботи з капітального ремонту скверу по вул. Стальського. Сьогодні тут висаджено 20 дерев клена гостролистого “Emerald Queen”.
Ось так вбирається в красу місто 🌳

Кольоровими фарбами розфарбувала парки та сквери нашого міста неймовірна осінь…
Але за кожною красою “стоїть” купа роботи. Так, і осінь створює безліч справ. Сьогодні вигрібаємо опале листя у парку на Русанівській набережній та викопуємо канни у парку “Перемога”.
 

Приємно, коли є небайдужі люди. Особливо якщо ці люди прагнуть зробити місто зеленішим.
Ось яскравий приклад того, що лише спільно ми дійдемо до мети зробити Київ найзеленішим містом. Щиро вдячні меценату Донцову Станіславу за подаровані 44 контейнерних дерева Тополі “Italica”, які будуть безпечні для алергіків, оскільки вони не утворюють пуху. Вже зовсім скоро ці дерева висадять на бульварі Миколайчука.
А ще, окрім тополь, подарував 120 мішків декоративної кори, якою згодом ми прикрасимо квітники та групові посадки кущів, що підкреслить не лише красу, а й забезпечить утримання вологи у ґрунті.
Щиро вдячні за вагомий особистий внесок в зелене майбутнє міста!


Ось так заквітчуємо Дніпровський район. 2 000 квітів барбатуса сьогодні висадили у парку “Перемога”. Вже наступного року тут буде справжні квітучі ріки!


+60 сакур на бульварі Верховної ради!
Маємо надію створити найдовшу алею сакур у місті Києві, тому далі буде!


Сьогодні у парку за будинком культури ДВРЗ організацією “Мільйон дерев” разом з працівниками КП УЗН Дніпровського району відбувається толока з висадки 25 дерев в’яза.
Щиро вдячні за вагомий внесок у збільшення “зелених легень” нашого міста!

Гарна новина!
Вже сьогодні на бульварі Верховної ради “оселиться” 60 дерев сакур.
Надіємось, що саме цей бульвар ввійде як найдовший бульвар сакур у місті Києві 🌳🌳🌳
Ми знаємо як створюється краса зеленого міста!

Осінь відчуває щастя! Просто вона найкрасивіша. Просто вона сама справжня і не може залишити нікого байдужим від таких яскравих барв!
Гарного дня, друзі!

Незважаючи на своє тропічне походження, канни досить невибагливі. Однак такі рослини не можуть перезимувати в ґрунті, тому на зиму їх слід викопувати.
Перед тим, як викопувати кореневища, необхідно обрізати стебла канн, залишаючи лише близько 20 см від кореня. Після цього рослини можна викопувати.
Працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботу з викопування канн на бульварі Миколайчука. А також підготовляють квітники, видаляючи відцвівші квіти до зимового періоду на бул. Бучми.
Кореневища будуть доставлені до оранжерей підприємства для подальшого зимового зберігання.
1 2 3 118