Весна зачарує барвами природи!
Працівники КП УЗН Дніпровського району доглядають за деревами та кущами, щоб вже навесні отримати результати своєї праці. Так, сьогодні провели омолоджуючу обрізку кущів у парку Малишка, видалення омели у парку “Перемога”.
#КиєвуЗеленимБути

Знімаємо рекламу з дерев.
Працівники КП УЗН Дніпровського району докладають всіх зусиль, щоб навесні зелені насадження радували нас своїми листочками, а прогулянки зеленими зонами були приємними.
#КиєвуЗеленимБути

Ваш комфорт – наше завдання. Працівники КП УЗН Дніпровського району доглядають за балансовими територіями підприємства. Щоденно виконують роботи зі збирання випадкового сміття, сміття з урн, підмітання доріжок та біля лав, а також особливої уваги приділяють посипанню доріжок протиожеледними реагентами. Будьте уважні на дорогах!


Працівники КП УЗН Дніпровського району піклуються про правильний ріст та розвиток зелених насаджень. І тому виконують роботи з санітарної обрізки дерев – це видалення омели та сухих гілок, а також роботи з видалення порослі. Якщо своєчасно не видаляти поросль, то всі поживні речовини, які всмоктуються деревом йдуть на її розвиток та ріст, тому особливу увагу приділяємо її видаленню.
#КиєвуЗеленимБути

Комфорт киян та гостей міста – наше основне завдання. Тому основну увагу працівники КП УЗН Дніпровського району приділяють роботам з посипання піско-соляною сумішшю та очищення від заледеніння доріжок, а також утримання балансових територій в належному санітарному стані.
#КиєвуКомфортнимБути

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого.
За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського (III ст. від Р. Х.) й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною.
Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили під охороною офіцера, прийма́чка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.
День всіх закоханих – це свято любові і ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки і всякі дрібнички.
Невід’ємний атрибут свята – “валентинка” – невелика листівка з освідченням у коханні. Валентинки, як правило, роблять у формі серця і різними милими символами.
Саме такі “валентинки” КП УЗН Дніпровського району приготував для киян та гостей міста.
#КиєвуЦікавимБути

Щоб території були доглянуті та чисті працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль – прибирають випадкове сміття, сміття з урн, підмітають доріжки та біля лав, вигрібають недопалки з дрібним сміття. Щоденно ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ваші прогулянки були приємними та комфортними.
#КиєвуЧистимБути

Кошик сердець від КП УЗН Дніпровського району!


Команда КП УЗН Дніпровського району продовжує створювати святковий настрій. Кохання, здійснення мрій та мирного неба!
#КиєвуЦікавимБути


Святковий настрій витає у повітрі.
Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують створювати цікаві об’єкти до свята Всіх Закоханих. Біля арт-інсталяції Ейфелева вежа, що знаходиться на транспортній розв’язці біля парку “Перемога”, встановлено 8-ми метровий надпис AMOUR, який символізує кохання.
Кохайте, будьте коханими та радійте цьому.
#КиєвуЦікавимБути
1 2 3 35