Зелені зони не є місцем для стихійної торгівлі.
Працівники КП УЗН Дніпровського району піклуються про зелені зони балансових територій нашого підприємства. Тому у разі виявлення стихійної торгівлі оперативно реагуємо та прибираємо її наслідки.

Коли ще всі просинаються та п’ють каву, наші працівники уже доглядають за зеленою оазою міста.
Так і сьогодні, з самого ранку прибираємо балансові території від сміття та обрізаємо омелу у сквері по вул. А, Малишка, 9а.

Продовжуємо доглядати за зеленими насадженнями, виконуючи роботи із санітарної обрізки.
Сьогодні у сквері селища ДВРЗ.
#КиєвуЗеленимБути
 


Сьогодні у сквері по вул. Шумського працівники КП УЗН Дніпровського району встановили дві черепашки. І не встигли їх встановити, як їх вже облюбували найменші відвідувачі цього скверу.
Дитячий сміх та радість в очах це найкраща поляка за нашу працю ❤️
Ось такі композиції красиво вписалися в наш оновлений сквер 💫💫💫
І вірте в диво, воно поруч 🥰


Свою історію крупноміри, як декоративний елемент простору, обчислюють з давніх часів, коли монархи багатьох країн і їх свити, любили ховатися під ніжними гілками великих дерев і насолоджуватися природою. Так і в наші часи передові країни світу висаджують крупномірні дерева, щоб отримати відразу ефект завершеного ландшафтного простору.
Тому, перехоплюючи досвід таких передових країн світу, які вже досить давно перейшли на посадку крупномірних дерев, працівники КП УЗН Дніпровського району також висаджують крупномірні зелені насадження. І сьогодні це 30 дерев горобини у парку вздовж вул. А. Малишка.
Поза всяких сумнівів, це дуже трудомісткий, але найбільш швидкий і ефективний спосіб прикраси території міського середовища.
Окрім того, особливостями таких дерев є наступні фактори:
– Вони не вимагають до себе особливого догляду і створення певних умов після пересадки;
– У таких дерев практично 100 % приживлюваність. Завдяки відсутності травм кореневої системи внаслідок професійного проведення посадкових робіт;
– Такі дерева можуть бути висаджені як в зимовий, так і в літній час року.
Ось така краса очікує мешканців та гостей парку вздовж вул. А. Малишка!


Продовжуємо підв’язувати нововисаджені дерева до опор.
На фото – вул. Будівельників та сквер по вул. Райдужній.

Для того, щоб зелені насадження виглядали здоровими та правильно зростали працівники КП УЗН Дніпровського району виконують ряд робіт по догляду за ними.
Зокрема на фото показано санітарне обрізання сухого гілля та омели на деревах у парку Аврора. Омела є напівпаразитом і несе негативні наслідки для зелених насаджень, зокрема волога, яку вбирає омела з дерев, стає дефіцитною для гілок, тому дерева з часом втрачають естетичний природній вигляд, крона розріджується, ріст дерев сповільнюється. З незначною інсемінацією дерева живуть дуже довго, тоді як ширше розростання омели спричиняє верхівкове всихання, а згодом і всихання всього дерева.
Тому докладаємо максимум зусиль для правильного росту та розвитку зелених насаджень Дніпровського району.
Гарного дня та яскравих емоцій!

Особливу увагу приділяємо сходам 👌🏼 очищуємо від снігу та посипаємо від заледенінь.
Також очищуємо елементи благоустрою від снігових наметів – лави та урни!


Посипаємо доріжки від заледенінь, щоб Ви змогли комфортно пересуватись.
Ось такий ранок у нашому районі ❄️


Швидко реагуємо на зміну погодних умов.
Доки ще всі відпочивають, працівники КП КЗН Дніпровського району очищують доріжньо-стежкову мережу парків, скверів та бульварів, а також підходи до метро та зупинок громадського транспорту від снігу, щоб пересування нашими балансовими територіями було комфортне та безпечне.
Зимова казка розпочалася ❄️ насолоджуйтесь!
Гарного дня!!!

1 2 3 125