А ми продовжуємо боротьбу з рослиною-алергеном амброзією. На фото показано два види боротьби – це виривання з корінням та обробка спеціальним препаратом «Стоп-амброзія» у парку по вул. Шумського. 
Нагадуємо, що препарат «Стоп-амброзія» є безпечний для людей та тварин, оскільки створений на основі природного мінералу Бішофіту.
Тож нехай відпочинок у парках та скверах приносить задоволення!


Щастя там, де гарний настрій … Радійте кожному світлого моменту життя!
З добрим ранком!

А чи знали Ви, що найдовша вулиця Києва – це Броварський проспект, довжина якого близько 14 км. І для того, щоб проспект виглядав привабливо на стовпах вздовж нього було розміщено навісні конструкції з ампельними квітами. 
На фото працівниками нашого підприємства проводиться полив цих квітів. Подаруйте собі посмішку споглядаючи за цією красою.

 


Триває робота з догляду за зеленим “килимом” парків та скверів нашого міста.
На фото – викошування газону у парку “Перемога”.


Незбагненна краса навколишнього світу завжди бентежила людей, примушуючи шукати їй бодай якогось пояснення. Тому серед легенд кожного народу знайдеться чимало легенд про природу й природне оточення. Особливо загадковими людям завжди видавалися квіти – майже нерухомі істоти, що тягнуться з землі вгору, до неба, що вмирають восени і знов народжуються навесні.
А Ви знаєте якісь цікаві легенди про квіти?
І доки Ви згадуєте легенди, працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують прикрашати квітами зелені зони. Ця неймовірна краса не залишить нікого байдужим – насолоджуйтесь цією барвистістю!

Доброго ранку!
Як мало іноді потрібно для щастя! Ранок оповитий легким серпанком, запашна кава, перше сонячне проміння і нестримні мрії! Коли, як не вранці мріється по-особливому! А мрії мають властивість здійснюватись…
Мрійте та насолоджуйтесь літніми прогулянками у Дніпровському районі!


Ранкова прохолода нагадує нам, що зовсім скоро осінь. І балансові території КП УЗН Дніпровського району готуються зустрічати її яскраво – продовжуємо підсаджувати квіти, прополювати та рихлити клумби, а також поливати їх.
Така краса чекає на відвідувачів у Дніпровському районі! ❤️

І доки вмілі руки наших трудівниць завершують прикрашати композицію на виставці квітів, інші працівники наводять лад у районі. Адже щоденно ми докладаємо максимум зусиль, щоб район виглядав доглянуто та зелено.
На фото – викошування газонів, прополювання квітників, прибирання сміття, видалення порослі, полив зелених насаджень та встановлення напівсфер для обмеження заїзду приватного автотранспорту на територію зеленої зони.

Доброго ранку! Хоча сонечко сьогодні відпочиває, ми знаємо де воно виблискує у квітах.
Вже завтра відкриття виставки квітів “Спортивна гордість України” на Співочому полі.
Героїня нашої композиції перша олімпійська чемпіонка незалежної України, фігуристка Оксана Баюл 💪. Саме про неї квіти “говоритимуть” своєю мовою. І Ви це маєте обов’язково побачити.
Отже, запрошуємо відвідати виставку квітів, яка триватиме з 16.08 до 15.09 на Співочому полі!

1 2 3 111