Працівники КП УЗН Дніпровського району разом з працівниками Дніпровської районної державної адміністрації м. Києва поповнюють «зелені легені» міста. 45 шт граба колоновидного, наданих меценатами та товаришами директора нашого підприємства, висаджено великою шпалерою завдовжки 22 метра у парку «Перемога» друга черга.
4-х метрові граби після приживлення будуть піддаватись формувальній обрізці, яка забезпечить зелений паркан посеред парку.
#КиєвуЗеленимБути


Тривають роботи з викошування газону по вул. Тампере та у Гідропарку.
#КиєвузеленимБути

Задля перешкоджання заїзду приватного автотранспорту на зелену зону працівники КП УЗН Дніпровського району встановлюють дерев’яні стовпчики. Зокрема на фото показано виконання даних робіт по проспекту Соборності. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Київ був найзеленішою європейською столицею.
#КиєвуЗеленимБути

Доброго ранку! Ранок працівників КП УЗН Дніпровського району розпочинається з викошування газону по вул. Шептицького. З новою технікою це зручно, комфортно та швидко.
#КиєвуЗеленимБути

Квітуча осінь у Дніпровському районі продовжується завдяки озеленювачам КП УЗН Дніпровського району. У парку “Перемога” висаджено армерію та хризантему. Окрім того, кущі хризантеми висаджено й у парку вздовж вул. А,Малишка.
Ми за квітучу осінь!
#КиєвуКвітучимБути

Осінь найкраща пора для садіння дерев та кущів, створення ландшафтної краси не лише парків, скверів та бульварів, а й присадибних ділянок. На базі нашого підприємства озеленювачі оранжерейно-парникового господарства вирощують зелені насадження, котрі доповнять Вашу ділянку. Ви можете проконсультуватись та обрати необхідний садивний матеріал за телефоном 093-690-03-83 Ганна Петрівна, чи за адресою: Київ, пр-т Визволителів, 6, пн-пт з 8:00 до 17:00.


Ранковий покос у парку “Перемога”.
Неймовірні барви осені створюють грайливий настрій.
Гарного та продуктивного дня!

  • Працівники КП УЗН Дніпровського району створюють чіткі лінії у ландшафтному просторі міста. Зокрема на фото показано формування кущів та живої огорожі на Русанівському бульварі, у сквері на перетині бул. Перова -Ватутіна та по проспекту Соборності.
#КиєвуЗеленимБути

Доброго осіннього ранку!
Працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали його з викошування газону у сквері Шамо та прибирання територій.
Нехай день буде яскравим!


What a wonderful world ( Louis Armstrong) …. – І я думаю, який же все-таки чудовий світ…
 
Неймовірне поєднання барвистості квітів хризантеми в джазовому стилі, котрий виник на межі XIX-XX століття в США. В перекладі слово «jazz» означає полювання, хвилювання. Так само й з квітами – осінній вітерець хвилює кожну квітку створюючи свій жанр мелодії природи. Запрошуємо до композиції створеної працівниками КП УЗН Дніпровського району, де кожна квітка хризантеми, як і нота мелодії – стильна, красива, хвилююча та неймовірна. Насолодіться мелодією осені в прямому та переносному сенсі. На Вас чекає неймовірна казкова та барвиста осіння композиція «Джазова експресія»
 

1 2 3 72