Доброго ранку!
Взимку дерева можна проглянути з усіх боків. А тому на оголених їх гілках можна побачити пишні яскраво-зелені “кульки”, які виглядають дуже красиво і не по сезону яскраво. Але на жаль, вони – не прикраса, а справжня біда для зелених насаджень.
Омела біла, саме так називають ці пишні “кульки”, – рослина-паразит. Дерево, уражене ним, втрачає свої довговічність і декоративність, омела запускає патологічні процеси і викликає у них захворювання, знижуючи життєздатність.
Окрім того, омела активно висмоктує соки з дерева, переводячи свого донора в буквальному сенсі на голодний пайок. І через деякий час рослина-господар починає хворіти, відставати в рості, слабо плодоносити і чахнути, адже омела дуже багато забирає на свій ріст води та поживних елементів з дерева.
Найдієвіший і ефективний спосіб боротьби з омелою білою – спилювати уражені гілки. Так і працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали ранок понеділка з видалення омели по вул. Карбишева. На фото показано вигляд дерева до та після спилу омели.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити правильний ріст та розвиток зелених насаджень Дніпровського району.
#КиєвуЗеленимБути

Напередодні святкових днів працівники КП УЗН Дніпровського району обробляють зелені красуні репілентами, попереджуючи їх викрадення. На вулиці вони не завдають ніякого шкідливого впливу, але якщо таку ялинку (сосну) занести до приміщення речовина почне виділяти стійкий неприємний запах. Будьте уважні при виборі красуні до Вашої оселі, перевіряйте наявність клейма на рослині, яке несе в собі загальні відомості постачальника хвойного дерева.


Доброго ранку! Сьогодні п’ятниця, а отже попереду вихідні, які можна провести у засніжених казкових парках та скверах Дніпровського району.
А працівники КП УЗН Дніпровського району як завжди розпочинають ранок з прибирання зелених зон від сміття та розчищення доріжок, сходів та елементів благоустрою від снігових заметів для комфортних прогулянок та відпочинку мешканців та гостей району.
#КиєвуКомфортнимБути

Не забуваємо й про хвойні насадження. Струшуємо сніг з дерев та кущів, щоб упередити зламування гілок та забезпечити естетичний вигляд насадження.
#КиєвуЗеленимБути

Грудень – первісток зими
Відійшла в минуле осінь.
Грудень – первісток зими –
оглядає володіння.
Сніг іскриться під саньми.
В білих шатах ліс дрімає.
Кригою взялись річки.
І виблискують під сонцем,
як посріблені стрічки.
Навкруги панує спокій,
а в сусідньому дворі
червоніють горобини,
ніби спалахи зорі. (Лідія Кир’яненко)
А на фото снігова казка Дніпровського району зачаровує. Насолоджуйтесь!

13 грудня православні християни відзначають День пам’яті апостола Андрія Первозванного. Це не тільки церковне свято, у народі воно називається Калита. У цей день молодь влаштовує гуляння, крім того, незаміжні дівчата в ніч на 13-е число ворожать на судженого.
А ще є прикмети, за якими люди намагалися передбачувати погоду:
– Якщо у цей день піде сніг і не розтане, то він буде лежати ще 110 днів.
– Якщо до 13 грудня не випаде сніг, зима буде тепла й малосніжна, якщо випаде – холодна й сніжна.
– Перед тим, як набрати з ополонки води, її слухали. Якщо чувся шум – заметілі, а якщо стоїть тиша, то зима буде спокійною.
Зі Святом!


Коли Ви ще спите чи насолоджуєтесь ранковою кавою чи чаєм, працівники КП УЗН Дніпровського району очищують дорожньо-стежкову мережу зелених зон від снігу. Ми прагнемо забезпечити комфортне пересування парками, скверами та бульварами.
Гарного дня!


Сніг продовжує дарувати радість дітям та створювати неймовірну казку у місті. А працівники КП УЗН Дніпровського району тримають руку на пульсі та продовжують розчищати доріжки, сходи та підходи до зупинок громадського транспорту від снігових заметів. Ми працюємо, щоб забезпечити комфортне пересування мешканців та гостей Дніпровського району.
#КиєвуКомфортнимБути

Особливої уваги приділяємо вічнозеленим насадженням. Виконуємо роботи зі струшування снігу, щоб упередити зламування гілок та забезпечити естетичний вигляд насаджень.
#КиєвуЗеленимБути

Оперативно реагуємо на зміну погоди! Працівники КП УЗН Дніпровського району з 7:00 години ранку виконують роботу з розчищення доріжок та підходів до зупинок громадського транспорту від снігу. Будьте уважні та обережні на дорогах!
Гарного дня!

1 2 3 82