Піклуємось не лише про зелені насадження, а й про комфортний відпочинок найменших відвідувачів наших парків, скверів та бульварів. На фото завезення піску на дитячий майданчик по вул. Березняківська та парку на Дніпровській набережній, а також фарбування елементів дитячого майданчика у сквері Стародарницький.
#КиєвуКомфортнимБути

Доглянуті зелені зони передусім. Тому щоденно розпочинаємо та закінчуємо робочий день з утримання їх в належному стані. Так, на фото прополювання та рихлення квітників у парку по вул.Шумського та видалення відцвілих квітів на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна.


Триває косовиця у районі. На фото – викошування газону у спортивно-оздоровчому парку по вул. Шумського та на Броварському пр-ті, а також вигрібання скошеної трави біля РДА.
#КиєвуЗеленимБути

Радість в дрібницях, і ми знаємо де її шукати 👐 Зелені зони Дніпровського району палахкотят яскравими та барвистими літніми квітами. Насолоджуйтесь!


Працівники КП УЗН Дніпровського району, наче ті бджілки, пересаджують відцвілі квіти у парку “Перемога” та біля РДА. Ми впевнені, що Київ найквітучіша європейська столиця.
#КиєвуКваітучимБути

Зелені та доглянуті насадження – наша щоденна робота.
На фото працівники КП УЗН Дніпровського району поновлюють пристовбурові лунки та видаляють поросль у сквері на перетині бул. Перова та просп. Г. Ватутіна. Це не лише привабливий вигляд, але й створення комфортних умов для правильного росту та розвитку зелених насаджень.
#КиєвуЗеленимБути

Ранкове прибирання у парку “Перемога” з новою технікою забезпечить комфорт та затишок для прогулянок та відпочинку.

Доброго ранку та продуктивного робочого тижня!
А у нас літні барви з зелених зон Дніпровського району.
#КиївМістоКвітів

Доброго ранку та продуктивної п’ятниці. Попереду вихідні і провести їх можна насолоджуючись літніми барвами Дніпровського району. А ми тим часом продовжуємо створювати красу та висаджуємо багаторічні квіти на Дарницькій площі.
#КиєвуКвітучимБути

Зануритись в чарівний український міф з квітів Ви зможете вже з 17 серпня на Співочому полі, де працівники КП УЗН Дніпровського району працюють над створенням міфологічного Літа. Неперевершена, витончена та чарівна красуня, у вбранні якої все доречне: і квіти, і трави, і плоди, і налиті теплом колоски красується на пагорбі під куполами Києво-Печерської Лаври. #КиєвуКвітучимБути

1 2 3 63