Щорічно з початком опалювального сезону, КП УЗН Дніпровського району отримує негативні вислови та різні образливі слова в сторону нас щодо опалення на території підприємства, де начебто неприємно пахне «горілими шинами», «листям» та «рештками сміття».
Зважаючи на велику кількість звернень, Дніпровською РДА було прийнято рішення створити виїзну комісію для перевірки котлів опалення та матеріалу для опалення на території бази КП УЗН Дніпровського району.
Сьогодні, 12 лютого о 10 годині було проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, до якого залучено представників управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради та запрошено заявників по суті порушеного питання. На засіданні було показано роботу всіх агрегатів та шляхи зменшення викидів, які протягом трьох років було проведено. А це змінено верхня система опалення на нижню та зменшено кількість котлів з 4-ьох до одного, шляхом перелаштування системи опалення.
Ми завжди йдемо на зустріч мешканців та поважаємо їх думку, тому якщо Ви маєте чи знаєте про якісь технології (ноухау) щодо покращення даного питання у законному порядку, ми готові сісти за круглий стіл переговорів та розглянуті Ваші варіанти.
Постійно рухаємось на зменшення негативу від мешканців та гостей міста. Тому якщо у Вас є бажання та Ви хочете потрапити до нас та побачити на власні очі чим і як ми опалюємо, запрошуємо в робочий час завітати.
Гарного дня! Та маємо надію, що все ж таки дане питання було розглянуто детально)


За участі депутатів Київської міської ради С.Артеменка, Т.Криворучка, в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» О.Короля та очільника КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшуна дерево у вигляді серця у парку Аврора офіційно відкрито ❤️
Під час відкриття, директор КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшун запросив всіх бажаючих долучитись до унікального подарунку до Дня Всіх Закоханих своїй другій половинці – прогулятися затишними стежками парку Аврора та закріпити свій замок на знак вірності та любові. А ще перепочити на лавах, котрі встановлені по обидві сторони серця, та створити свою історію. А можливо саме тут Ви отримаєте своє запрошення поєднати серця навічно чи почуєте заповітне слово «ТАК».
Вже сьогодні, серце заввишки понад 2 метри, отримало свої перші замочки.
Тож не баріться! До свята залишились лічені дні!!! Не забудьте купити замочок та приготувати слова любові.
Це так неймовірно, коли ми можемо частково бути причетними до людської радості🥰


Працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно докладають зусилля для комфортного красивого міста.
Так і сьогодні, з самого ранку виконуємо роботи з підняття крон та санітарної обрізки сухого та ушкодженого гілля у сквері Стародарницький-1, а також корчування пнів по вул. Будівельників, де навесні плануємо висадити нові дерева.
Гарного дня та заряджайтесь позитивними емоціями на весь робочий тиждень!
 

І навіть не зважаючи на критику, ми продовжуємо створювати креативне місто, а саме цікаві місця для прогулянок Дніпровським районом.
Новий арт-об’єкт у вигляді серця вже незабаром буде встановлений у парку Аврора. І як би «саркастично» це не звучало, ми сподіваємось, що це стане улюбленим місцем для закоханих.
Напевно кожен закоханий часто замислюється який подарунок зробити своїй половинці?! Тому пропонуємо Вам бути креативними та закріпити свій замок на знак любові та вірності на інсталяції, та прогулятись затишними стежками нашого парку.
Між іншим, навколо композиції планується встановити лави, на яких Ви зможете придумати свою історію – історію Вашого кохання та народження чогось нового у Вашому житті.
12 лютого, напередодні дня всіх закоханих, офіційно відкриємо нашу інсталяцію для Вас!
А наразі хочемо розповісти одну із легенд про виникнення даного торжества. Незважаючи на те, що вона найпоширеніша, далеко не кожен навіть чув про її існування.День святого Валентина: історія святаЗа однією з древніх легенд, до речі, біблійною, День святого Валентина з’явився приблизно в 5 столітті нашої ери. Але події, які послужили установи Дня всіх закоханих, трапилися ще раніше.У 3 столітті в Римі правив імператор Клавдій, який, як і його попередники, прагнув захопити весь світ. Звичайно, армії для цього йому не вистачало, тому він видав наказ, який здається зараз занадто жорстоким.Клавдій заборонив всім священикам вінчати молоді пари, а людям до 20 років заводити дітей. У той час, це робили ще раніше. Незважаючи на всі ці заборони і страх кари, молодий священик на ім’я Валентин, таємно вночі все-таки вінчав молодих людей. Звичайно, все таємне колись стає явним, і цей випадок не був винятком.Валентина зловили і засудили до страти. Деякий час він проводив у темниці, в очікуванні виконання вироку. І за цей час він встиг познайомитися з молодою дочкою тюремного наглядача, яку звали Юлія. Дівчина була сліпою, тому не могла споглядати свого коханого. Молодий священик перед стратою залишив дівчині записку, на якій було написано “Твій Валентин” і саме завдяки цьому дівчина зцілилася і знову почала бачити.Канонізувати Валентина вирішили тільки через дві сотні років. в 496 році папа римський Геласій I оголосив 14 лютого (день народження священика) Днем святого Валентина.
Кохайте та будьте коханими! Це личить кожному.❤️


Продуктивний ранок понеділка – це запорука продуктивного робочого тижня.
З самого ранку наші працівники прибирають території парків, скверів та бульварів від сміття, а ще прибрали та вивезли 3 куб будівельного сміття після демонтажу МАФ у парку вздовж вул. Попудренка.
І нехай цей день буде красивим на приємні емоції та яскраві події!
Гарного дня, друзі!

Коли ранок розпочинається з таких нових – “опускаються руки”….
На транспортній розв’язці біля метро Лівобережна невідомими викрадено 8 кущів самшиту вічнозеленого.
Прикро, коли люди йдуть на такі вчинки, не поважаючи ні людський труд, ні інших.
Закликаємо Всіх – якщо Ви бачите факт ось таких правопорушень негайно телефонувати до поліції. Лише спільними зусиллями наше місто може виглядати краще!


Коли зима дозволяє докласти більше праці, ніж завжди, то результат навесні має бути неймовірний!
Тому ми продовжуємо щоденні доглядові роботи за зеленою окрасою міста – видаляємо сухе гілля та гілля вражене омелою, корчуємо пні та встановлюємо обмежувальні стовпчики.
 


Зима цього року сприяє для робіт з догляду за зеленими насадженнями та у підготовці до їх посадки. На сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району провели роботи з корчування понад 60 пнів по пр-ту Миру та Гагаріна. Та продовжують їх корчувати.
Вже навесні ми плануємо висадити дерева на ці місця.
Ось так створюється зелена оаза в місті.

Понеділок – це наче поштовх на щось нове. Саме на цей день більшість планує розпочати нові справи.
А наші працівники його розпочинають з прибирання територій від сміття, адже так приємно прогулюватись у чистих парках, скверах та бульварах нашого міста.
Гарного дня, друзі!

В черговий раз нагадуємо – зелена зона не місце для парковки!!!
Працівники КП УЗН Дніпровського району сьогодні встановили обмежувальні дерев’яні стовпчики для перешкоджання заїзду приватного автотранспорту на зелену зону вздовж бульвару та скверу Миколайчука.
Будьмо свідомими – давайте разом берегти природу нашого міста!🙏
1 2 3 128