Продовжуємо підвищувати ефективність праці! 
Новий “агрегат”, який вже використовується на нашому підприємстві, дає змогу максимально швидко виконувати роботи з відновлення та створення газону. 
Знайомтесь – рекультиватор газонний з сівалкою RotaDarion. 
Відтепер зменшиться використання людської праці та збільшаться обсяги виконаних робіт.
#КиєвуЗеленимБути


Прибирання опалого листя новою сучасною технікою у парку «Перемога» це завжди швидко, комфортно та зручно. Ми за комфортні прогулянки за доглянуті зелені зони.
#КиєвуЗеленимБути


Доброго ранку! Осінні парки Дніпровського району чекають на Вас. Насолоджуйтесь красою природи.


Про техніку, яка допомагає економити трудові ресурси під час прибирання опалого листя розповідає директор нашого підприємства журналістам телеканалу ТРК Київ.
Продовжуємо створювати комфортний відпочинок та прогулянки парками, скверами та бульварами Дніпровського району.
#КиєвуКомфортнимБути


Ось так #КомфортноІнноваційноЕкологічно працівники КП УЗН Дніпровського району прибирають опале листя у парках, скверах та бульварах нашого району.
Доброго ранку та гарного дня! Сьогодні п’ятниця, а отже попереду вихідні, які можна провести прогулюючись зеленими зонами нашого міста.


Так виглядає понад 1000 кущів з “пташиного польоту”. Посадка масивами із кущів спіреї Вангутта при своєчасній формувальній обрізці та правильний догляд створюють “вау-ефект”. 
Масив з рослин знаходиться на транспортній розв’язці по пр-ту А.Навої.


Тривають роботи з реконструкції другої частини парку “Перемога”. Вже зовсім скоро ця територія стане улюбленим місцем відпочинку мешканців та гостей міста.
#КиєвуЗеленимБути


What a wonderful world ( Louis Armstrong) …. – І я думаю, який же все-таки чудовий світ…
 
Неймовірне поєднання барвистості квітів хризантеми в джазовому стилі, котрий виник на межі XIX-XX століття в США. В перекладі слово «jazz» означає полювання, хвилювання. Так само й з квітами – осінній вітерець хвилює кожну квітку створюючи свій жанр мелодії природи. Запрошуємо до композиції створеної працівниками КП УЗН Дніпровського району, де кожна квітка хризантеми, як і нота мелодії – стильна, красива, хвилююча та неймовірна. Насолодіться мелодією осені в прямому та переносному сенсі. На Вас чекає неймовірна казкова та барвиста осіння композиція «Джазова експресія»
 


Вода — сама звична і проста речовина на планеті Земля, але є такою необхідною для всього живого.
Так і в нашій роботі основними з поставлених завдань є полив зелених насаджень. Тому щоденно особливу увагу приділяємо поливу дерев, кущів та квітів.
На відео полив у парку “Перемога”.
#КиєвуЗеленимБути
 


Осінь чудова пора для прогулянок. Тож запасайтесь кавою чи чаєм та мерщій до парків, скверів та бульварів.

1 2