Виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Щорічно з початком опалювального сезону, КП УЗН Дніпровського району отримує негативні вислови та різні образливі слова в сторону нас щодо опалення на території підприємства, де начебто неприємно пахне «горілими шинами», «листям» та «рештками сміття».
Зважаючи на велику кількість звернень, Дніпровською РДА було прийнято рішення створити виїзну комісію для перевірки котлів опалення та матеріалу для опалення на території бази КП УЗН Дніпровського району.
Сьогодні, 12 лютого о 10 годині було проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, до якого залучено представників управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради та запрошено заявників по суті порушеного питання. На засіданні було показано роботу всіх агрегатів та шляхи зменшення викидів, які протягом трьох років було проведено. А це змінено верхня система опалення на нижню та зменшено кількість котлів з 4-ьох до одного, шляхом перелаштування системи опалення.
Ми завжди йдемо на зустріч мешканців та поважаємо їх думку, тому якщо Ви маєте чи знаєте про якісь технології (ноухау) щодо покращення даного питання у законному порядку, ми готові сісти за круглий стіл переговорів та розглянуті Ваші варіанти.
Постійно рухаємось на зменшення негативу від мешканців та гостей міста. Тому якщо у Вас є бажання та Ви хочете потрапити до нас та побачити на власні очі чим і як ми опалюємо, запрошуємо в робочий час завітати.
Гарного дня! Та маємо надію, що все ж таки дане питання було розглянуто детально)